© 2023 by  THE PUB. Proudly created with Wix.com

OTEVÍRACÍ DOBA

CAFE

Po - Pá   9:30 - 20:00

So-Ne     13:00 - 20:00

RELAX

Po - Pá   9:00 - 20:00

So-Ne     zavřeno

 

KONTAKT

V ladech 121

Praha 4 Šeberov

Café:   731493537

Relax: 731493538

whynotspejchar@gmail.com

www.whynotspejchar.net

KDE NÁS NAJDETE

ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ  

Vhodné pro seznámení s klientkou a její pletí, kdy po základním ošetření doporučujeme následnou cílenou, intenzivní péči v závislosti na konkrétních potřebách. Ošetření obsahuje jemné odstranění make-upu, úpravu obočí, povrchové a v případě zájmu hloubkové čištění pleti, masáž obličeje, masku, krém a záverečnou úpravu.

CENA:   1100,-

 

 

SPECIFICKÁ OŠETŘENÍ 

Jedná se o rozšířená základní ošetření, která jsou určena pro všechny klienty, hledající odpověď na specifickou problematiku pleti. Například zvýšenou citlivost, rozšířené žilky, akné, zašedlost a podobně. Tato ošetření v sobě spojují to nejlepší z oblasti pěstící kosmetické péče a účinnosti lékařských poznatků.

 

Eau Thermale Spa™ - speciální ošetření pro citlivou pleť 

Okamžité zklidnění pleti pomocí termální vody, která obnovuje pokožku.

CENA:  1500,-

Soin Professionnel peeling Resurfacant - peeling pro okamžitou obnovu pleti

Peeling pomocí 20% kyseliny glykolové a mikrodermabrazi minerálními krystalky. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti(kromě citlivé), eliminuje drobné vrásky, nadměrnou pigmentaci a jizvy.

CENA:  1500,-

Contour des yeux ošetření očních partií 

Liftingová kúra pro unavené oči a oční okolí, která hluboce hydratuje pokožku a eliminuje známky únavy.

CENA:   800,-

 

 

PÁNSKÁ PÉČE

Sothys homme - ošetření pro muže

Detoxikace a energetický rituál pro dokonalý vzhled pleti. Hydratace a anti - age.

CENA: 1250,-

 

KOSMETIKA SOTHYS

Tato francouzská luxusní kosmetika je již 70 let na trhu a řadí se k exkluzivním profesionálním světovým salonním značkám.Nabízí účinně řešení všech kosmetických problémů, patentované manuální techniky a 

integrované programy krásy. 

Profesionální metoda Digi-Esthetique je kombinací tlaku prstů, masírování a odvoďňování. Zvyšuje účinky aplikovaných produktů, navozuje stav úplné relaxace, revitalizuje organismus a obnovuje energii...

INTENZIVNÍ KŮRY

Vysoce účinné řešení pro dokonalou pleť. Optimálně sestavíme program několika ošetření .Intenzivní péče je vhodná pro všechny klienty, kteří chtějí řešit stav svojí pleti rychle a efektivně.

 

Hydra3Ha - vysoce hydratační ošetření   

Intenzivní hydrtační ošetření obsahující kyselinou hyaluronovou, které dodá pleti pocit komfortu a absolutní hydratace. Pleť je vyhlazená a působí mladistvím dojmem.

CENA:  1800,-

 

ßP3 komplex - kúra mládí

Systém, který bojuje proti viditelným známkám stárnutí - vráskám a povoleným kontúrám. Díky této péči získáte viditelně mladší pleť již po první péči. Nejúčinější je kúra tří ošetření v průběhu jednoho měsíce, po kterých pleť působí mladší až o několik let.

CENA: 1900,-

 

CENÍK NAJDETE ZDE